Konusunda uzman halk dansları eğitmenlerinin sizin için hazırladığı, tek pakette Başlangıç Seviye Seymen  ve Oyun Havaları video eğitim programlarını, evinizde izleyerek öğrenmek isterseniz;

Ankara Seymen / Atım Arap & Misket Oyunları 13 Adet Video (130 dk)

Oyun Havaları / Temel Adımlar & Ortak Figürler  7 Adet Video (135 dk)


• Tek pakette 20 adet video

• Toplam eğitim süresi 4 saat 25 dk

• Basit anlatım teknikleri

• Ayak ve kol figürlerinin ayrı ayrı öğretimi

• Müzikle pratik çalışmaları

• Figürlerin geçiş çalışması

• Mobil, bilgisayar, tablet ve TV’den Erişim

 


Eğitim programına hemen başlamak isterseniz; önce sitemize üye olup, sonra “Video Paketini Al” butonuna tıklayarak ödemenizi iyzico korumalı alışveriş güvencesiyle gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sonrasında (üye olurken oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizle siteye giriş yapıp) videolara sitemiz üzerinden 2 yıl süreyle erişim sağlayarak dilediğiniz sıklıkla izleyebilirsiniz. (Video eğitim paketleri cd/dvd formatında değildir.)


Diğer indirimli paketler için tıklayınız


Teknik destek isterseniz bizimle whatsapp yazışması başlatmak için tıklayınız

Ders Konuları

Ankara Seymen – Atım Arap – 1. Figür ÇalışmasıAÇIK 00:06:00
Bu video Ankara Seymen / Atım Arap oyununun 1. figürü olan “sağ bas sol çek, sol bas sağ çek” figürünün anlatımı, tavır - estetik bilgisi, ön, arka ve yandan gösterimlerle uygulamalı öğretimi ve müzikle pratik çalışmasını içermektedir. Ücretsiz deneme videosudur.
Ankara Seymen – Atım Arap – 2. Figür Çalışması 00:13:00
Bu video Ankara Seymen / Atım Arap oyununun 2. figürü olan “6 sayılı” oyun figürünün anlatımı, tavır - estetik bilgisi, ön, arka ve yandan gösterimlerle uygulamalı öğretimi ve müzikle pratik çalışmasını içermektedir.
Ankara Seymen – Atım Arap – 3. Figür Çalışması 00:10:00
Bu video Ankara Seymen / Atım Arap oyununun 3. figürü olan “sekme” figürünün anlatımı, tavır - estetik bilgisi, ön, arka ve yandan gösterimlerle uygulamalı öğretimi ve müzikle pratik çalışmasını içermektedir.
Ankara Seymen – Atım Arap – 4. Figür Çalışması 00:08:00
Bu video Ankara Seymen / Atım Arap oyununun 4. figürü olan “sekerken dönme” figürünün anlatımı, tavır - estetik bilgisi, ön, arka ve yandan gösterimlerle uygulamalı öğretimi ve müzikle pratik çalışmasını içermektedir.
Ankara Seymen – Atım Arap – 5. Figür Çalışması 00:05:00
Bu video Ankara Seymen / Atım Arap oyununun 5. figürü olan “tam dönüş” figürünün anlatımı, tavır - estetik bilgisi, ön, arka ve yandan gösterimlerle uygulamalı öğretimi ve müzikle pratik çalışmasını içermektedir.
Ankara Seymen – Atım Arap – 6. Figür Çalışması 00:09:00
Bu video Ankara Seymen / Atım Arap oyununun 6. figürü olan “ortaya girip el vurma” figürünün anlatımı, tavır - estetik bilgisi, ön, arka ve yandan gösterimlerle uygulamalı öğretimi ve müzikle pratik çalışmasını içermektedir.
Ankara Seymen – Atım Arap – Koreografi Figür Geçiş Çalışması 00:30:00
Bu video Ankara Seymen / Atım Arap oyununun koreografisindeki tüm figürlerinin birbirleriyle bağlantı ve geçişlerinin anlatımı, uygulamalı öğretimi ve müzikle pratik çalışmalarını içermektedir.
Ankara Seymen – Misket – 1. Figür Çalışması 00:07:00
Bu video Ankara Seymen / Misket oyununun 1. figürü olan “selamlama & giriş” figürünün anlatımı, tavır - estetik bilgisi, ön, arka ve yandan gösterimlerle uygulamalı öğretimi ve müzikle pratik çalışmasını içermektedir.
Ankara Seymen – Misket – 2. Figür Çalışması 00:06:00
Bu video Ankara Seymen / Misket oyununun 2. figürü olan “oyun” figürünün anlatımı, tavır - estetik bilgisi, ön, arka ve yandan gösterimlerle uygulamalı öğretimi ve müzikle pratik çalışmasını içermektedir.
Ankara Seymen – Misket – 3. Figür Çalışması 00:04:00
Bu video Ankara Seymen / Misket oyununun 3. figürü olan “sekme” figürünün anlatımı, tavır - estetik bilgisi, ön, arka ve yandan gösterimlerle uygulamalı öğretimi ve müzikle pratik çalışmasını içermektedir.
Ankara Seymen – Misket – 4. Figür Çalışması 00:09:00
Bu video Ankara Seymen / Misket oyununun 4. figürü olan “sekerken dönme ve düşme” figürlerinin anlatımı, tavır - estetik bilgisi, ön, arka ve yandan gösterimlerle uygulamalı öğretimi ve müzikle pratik çalışmasını içermektedir.
Ankara Seymen – Misket – 5. Figür Çalışması 00:07:00
Bu video Ankara Seymen / Misket oyununun 5. figürü olan “ateş alma” figürünün anlatımı, tavır - estetik bilgisi, ön, arka ve yandan gösterimlerle uygulamalı öğretimi ve müzikle pratik çalışmasını içermektedir.
Ankara Seymen – Misket – Koreografi Figür Geçiş Çalışması 00:18:00
Bu video Ankara Seymen / Misket oyununun koreografisindeki tüm figürlerinin birbirleriyle bağlantı ve geçişlerinin anlatımı, uygulamalı öğretimi ve müzikle pratik çalışmalarını içermektedir.
Oyun Havası – 1. Figür Çalışması – Ritim – Kaşık Çalma 00:15:00
Bu Video Ritim, Kaşık Çalma ve Yürüme Figürünün uygulamalı öğretimi, tavır - estetik bilgisi ve müzikle pratik çalışmasını içermektedir.
Oyun Havası – 2. Figür ÇalışmasıAÇIK 00:13:00
Bu video başlangıç seviye oyun havasının 2. figürü olan “Aç Kapa” figürünün anlatımı, arka ve yandan kamera çekimleriyle uygulamalı öğretimi, tavır - estetik bilgisi ve müzikle pratik çalışmasını içermektedir.
Oyun Havası – 3. Figür Çalışması 00:17:00
Bu video başlangıç seviye oyun havasının 3. figürü olan “Ayak Çekmeli Aç Kapa” figürünün anlatımı, arka ve yandan kamera çekimleriyle uygulamalı öğretimi, tavır - estetik bilgisi ve müzikle pratik çalışmasını içermektedir.
Oyun Havası – 4. Figür Çalışması 00:19:00
Bu video başlangıç seviye oyun havasının 4. figürü olan “Topuk Burun” figürünün anlatımı, arka ve yandan kamera çekimleriyle uygulamalı öğretimi, tavır - estetik bilgisi ve müzikle pratik çalışmasını içermektedir.
Oyun Havası – 5. Figür Çalışması 00:15:00
Bu video başlangıç seviye oyun havasının 5. figürü olan “Sağa Sola Topuk Burun” figürünün anlatımı, arka ve yandan kamera çekimleriyle uygulamalı öğretimi, tavır - estetik bilgisi ve müzikle pratik çalışmasını içermektedir.
Oyun Havası – 6. Figür Çalışması 00:23:00
Bu video başlangıç seviye oyun havasının 5. figürü olan “Sağa Sola Fırlatma” figürünün anlatımı, arka ve yandan kamera çekimleriyle uygulamalı öğretimi, tavır - estetik bilgisi ve müzikle pratik çalışmasını içermektedir.
Oyun Havası – Figür Geçiş Çalışması 00:33:00
Bu video oyun havası temel adım figürlerinin birbirleriyle bağlantı ve geçişlerinin anlatımı, uygulamalı öğretimi ve müzikle pratik çalışmalarını içermektedir.
6 KAYITLI ÖĞRENCİ
    Ödemeleriniz Iyzico güvencesindedir.