Ne yapıyoruz


Hobi Sanat Merkezi Ankara'da dans konusunda uzman eğitmen kadrosuyla faaliyet gösteren bir kuruluştur. Öncelikle Ankara'da yaşayanlar için Kızılay'da Atatürk Bulvarı üzerindeki nezih ve geniş salonlarımızda çocuk, genç ve yetişkin tüm Ankaralıların katılabildiği faaliyetlerimizde aramızda sizleri de görmekten mutluluk duyacağız. Ankara dışında yaşayanlar için de online dans eğitim sistemimiz hizmet vermektedir.

Halk Dansları, Halaylar / Gaziantep - Adıyaman - Bitlis - Mardin, Trabzon - Rize ve Artvin Horon, Zeybek, Oyun Havaları, Kafkas Dansları / Çerkes, Azeri ve Gürcü, Roman Havası, Oryantal, Zumba, Club Dance, Modern Dans, Klip Dansları, Hip Hop, K-Pop, Hint Dansları, Flamenko, Bale vb. 2020'nin en trend ve eğlenceli dans kursları.

HSM Ankara İletişim: 0533 613 26 73

Yeni videolarımızı kaçırmamak için ► https://www.youtube.com/c/HSMHobiSanatMerkezi?sub_confirmation=1 tıklayarak youtube kanalımıza abone olabilirsiniz!

Instagram ► https://www.instagram.com/hsm_online_dance/
Facebook ► https://www.facebook.com/HSM.Online.Dance/


HSM Salon Adresi: Atatürk Bulvarı, No:61, Kızılay, Ankara, Türkiye

Hakkımızda

HSM (Hobi Sanat Merkezi) dans eğitimi konusunda uzman eğitmen kadrosuyla Ankara merkezli faaliyet gösteren Türkiye'nin en büyük dans okullarından biridir. Merkezimizdeki birebir ve grup eğitimleri dışında uzaktan canlı online dans kursu ve video eğitim paketleriyle de hizmet vermekteyiz.

Halk danslarımızı veya uluslararası dansları, kurumsal kalite güvencesiyle, profesyonel dans eğitmenlerimizin eşliğinde; cep telefonu, tablet ya da bilgisayardan izleyip, hem eğlenecek, hem de %100 garantiyle öğreneceksiniz.

HSM Ankara
0533 613 26 73
bilgi@hsmdance.com

Popüler Kurs

Ödemeleriniz Iyzico güvencesindedir.
tr_TR
tr_TR