Deneme Videoları

Konusunda uzman dans eğitmenlerimizin sizler için hazırladığı, başlangıç seviye ve birbirinden güzel halk oyunları ve uluslararası dansların ücretsiz deneme videolarını izleyerek tecrübe etmek isterseniz;

Videoları görmek için dans isimlerine tıklayınız.

Oyun Havası Deneme Videosu

Roman Havası Deneme Videosu

Oryantal Deneme Videosu

Trabzon Horon Deneme Videosu

Rize Horon Deneme Videosu

Harmandalı Zeybeği Deneme Videosu

Ankara Seymen / Atım Arap Deneme Videosu

Kafkas / Kadınlar için Lezginka Deneme Videosu

Kafkas / Erkekler için Lezginka Deneme Videosu


Deneme videolarını izledikten sonra eğitime hemen başlamak için istediğiniz dansın ana sayfasındaki “Video Paketini Al” butonuna tıklayıp, ödemenizi iyzico korumalı alışveriş güvencesiyle gerçekleştirebilirsiniz. Tek seferlik ödemeyle, şimdi ya da istediğiniz zaman, kullanıcı adı ve şifrenizle video eğitim programlarına sitemiz üzerinden erişim sağlayıp, dilediğiniz sıklıkla ve sınırsız süreyle izleyebilirsiniz. (Video eğitim paketi cd/dvd formatında değildir.)

İndirimli paketler için tıklayınız


Teknik destek isterseniz bizimle whatsapp yazışması başlatmak için tıklayınız

Hakkımızda

HSM (Hobi Sanat Merkezi) dans eğitimi konusunda uzman eğitmen kadrosuyla Ankara merkezli faaliyet gösteren Türkiye'nin en büyük dans okullarından biridir. Merkezimizdeki birebir ve grup eğitimleri dışında uzaktan canlı online dans kursu ve video eğitim paketleriyle de hizmet vermekteyiz.

Halk danslarımızı veya uluslararası dansları, kurumsal kalite güvencesiyle, profesyonel dans eğitmenlerimizin eşliğinde; cep telefonu, tablet ya da bilgisayardan izleyip, hem eğlenecek, hem de %100 garantiyle öğreneceksiniz.

HSM Ankara
0533 613 26 73
bilgi@hsmdance.com

Popüler Kurs

Ödemeleriniz Iyzico güvencesindedir.
tr_TR
tr_TR