Online Zoom Eğitimleri

Zoom uygulamasıyla online, eğitmenlerimizle karşılıklı, canlı, grup dans derslerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bizimle Whatsapp yazışması başlatmak için tıklayınız. +90 533 613 26 73

Online derslere yurt içi ve yurtdışından katılım mümkündür. Eğitimler zoom üzerinden eğitmenle karşılıklı ve etkileşimlidir. Eğitmenin de sizi görerek dans figürlerinizle ilgili geribildirim vermesini mümkün kılar ve öğrenmede %100 etkilidir. Katılımcı isterse derste kamera açma zorunluluğu yoktur.

Video Eğitim Paketlerimizi görmek için tıkla!

—————————————————————————–

Roman Havası Video Eğitim Paketi için tıkla!

Oyun Havası Video Eğitim Paketi için tıkla!

Oryantal Video Eğitim Paketi için tıkla!

Trabzon Horon Video Eğitim Paketi için tıkla!

Rize Horon Video Eğitim Paketi için tıkla!

Zeybek Video Eğitim Paketi için tıkla!

Kafkas Video Eğitim Paketi için tıkla!

Seymen Video Eğitim Paketi için tıkla!

Hakkımızda

HSM (Hobi Sanat Merkezi) dans eğitimi konusunda uzman eğitmen kadrosuyla Ankara merkezli faaliyet gösteren Türkiye'nin en büyük dans okullarından biridir. Merkezimizdeki birebir ve grup eğitimleri dışında uzaktan canlı online dans kursu ve video eğitim paketleriyle de hizmet vermekteyiz.

Halk danslarımızı veya uluslararası dansları, kurumsal kalite güvencesiyle, profesyonel dans eğitmenlerimizin eşliğinde; cep telefonu, tablet ya da bilgisayardan izleyip, hem eğlenecek, hem de %100 garantiyle öğreneceksiniz.

HSM Ankara
0533 613 26 73
bilgi@hsmdance.com

Popüler Kurs

Ödemeleriniz Iyzico güvencesindedir.
tr_TR
tr_TR